Forum o snach - sennik i znaczenie snów

Interpretacja snów oraz sennik internetowy.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-04-05 10:47:12

bajeczny

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 11
Punktów :   

Sen o ciąży - znaczenie snu

Sennik Ciąża - jeśli śnisz o tym, że jesteś w ciąży, jest to oznaka, że myślisz o podjęciu bardzo ważnych decyzji w swoim życiu. Może także oznaczać po prostu chęć założenia rodziny. Kiedy widzisz kobietę w ciąży, zwiastuje to powodzenie w sferze biznesowej, ale także może oznaczać zazdrość. Jeśli śni Ci się poród, symbolizuje to spełnienie pewnych Twoich planów, Twoich marzeń, dojdziesz do czegoś, czego bardzo chciałeś. Kiedy śnisz o ciąży swojej przyjaciółki, oznacza to niepowodzenie w sprawach sercowych. Jeżeli we śnie widzisz badania dotyczące ciąży, może to przynieść zmartwienia o rodzinę, o bliskich. Jeśli sen objawia Ci ciążę Twojej córki, symbolizuje to radosną nowinę, wiadomość, na którą czekałeś/czekałaś z niecierpliwością.

Offline

 

#2 2016-04-16 21:08:45

 karelka

Nowy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2016-04-16
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Re: Sen o ciąży - znaczenie snu

Bardzo rzadko śni mi się ciąża, chyba jeden raz mi się śniła i była dla mnie pozytywnym przesłaniem.


warto zajrzeć: Znaczenie Snów oraz Sennik

Offline

 
Witam Cię na forum dyskusyjnym o snach. Możesz na nim poprosić o interpretację snu, opisując go szczegółowo w specjalnym wątku. Nasz sennik internetowy wkrótce się uzupełni i będzie przedstawiał znaczenia najczęściej spotykanych symboli. Mamy nadzieję, że zawitasz na dłużej z naszym forum o snach.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinka.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl www.cybermanager.pun.pl www.mblaq.pun.pl www.darkan.pun.pl