Forum o snach - sennik i znaczenie snów

Interpretacja snów oraz sennik internetowy.


#1 2017-11-01 23:29:41

89caroline89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-01
Posty: 1
Punktów :   

sen o stracie

Witam w nocy z poniedziałku na wtorek strasznie niepokojący sen, ktorego znaczenie nie daja mi spokoju i mnie meczy. Sniło mi się, że odwrócila sie ode mnie kazda  bliska mi osoba na której mi zależy wliczając  w to przyjaciół znajomych ważniejszych, rodzinę a osoba ktora powiedzmy  na te  osoby mi bliskie  miała  tak silny wpływ jest moja przyjaciólka  ktora mieszka blisko mnie. Ci wszyscy wysmiewali sie ze mnie, wrecz szydzili i ponizali mnie i mieli z  tego  ubaw  nie ruszalo ich ze  strasznie mnie to boli i czulam sie zdradzona. Strasznie płakalam w  snie az sie przebudzilam zaplakana . Dodatkowo taka kumulacja był fakt ze  jako ostatnia sie dowiedzialam ze moja przyjaciolka wyjezdza na stale z Polski doslownie na drugi koniec  swiata co mnie bardzo rozzalilo  i zabolala jej strata  oraz  to ze obrócila wszytkich przeciwko mnie. Pamietam, że bardzo samotnie sie czułam, calkowiecie sama..:( Nie wiem co moze oznaczac ten sen ale bardzo mnie martwi fakt jaki mial kontekst.

Offline

 
Witam Cię na forum dyskusyjnym o snach. Możesz na nim poprosić o interpretację snu, opisując go szczegółowo w specjalnym wątku. Nasz sennik internetowy wkrótce się uzupełni i będzie przedstawiał znaczenia najczęściej spotykanych symboli. Mamy nadzieję, że zawitasz na dłużej z naszym forum o snach.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd-naruto.pun.pl www.cs-sk.pun.pl www.planeta-naruto.pun.pl www.si.pun.pl www.poddani-resnicka.pun.pl